صورت جلسه هیات مدیره مورخ : ۱۳۹۱/۰۴/۱۶

صورت جلسه هیات مدیره مورخ : ۱۳۹۱/۰۴/۱۶

جلسه هیئت مدیره که طبق دعوتنامه می بایست رأس ساعت ۱۶ روز دوشنبه مورخه ۱۳۹۱/۰۴/۲۶ شروع گردد ، برگزار گردید که آقایان به شرح ذیل وارد شدند و مطالب مشروحه طبق دستور جلسه  بررسی و مراتب به تأئید و تصویب حاضرین قرار گرفته است .

۱-    آقایان علی فدائی و ایرج سعیدی و سید جلیل طباطبایی و فریبرز عبدالمالکی و محمد سعیدی و ابوالقاسم عسگری و احمد رضوانی رأس ساعت مقرر در جلسه حاضر بودند و آقای پرندیان با تأخیر حضور یافتند .

۲-    فرم اولیه موضوع امورات مالی که آماده شده تحویل حاضرین گردید تا با بررسی کامل و رفع ایرادات و اشکالات در جلسه بعدی هیئت مدیره به تأئید نهائی رسیده سپس به رویت تمامی اعضاء محترم برسد .

۳-    مقرر گردید دستگاه قفل موبایلها در کل قسمتهای دفتر انجمن خریداری و نصب گردد تا مهمانان و افرادیکه وارد دفتر انجمن میگردند نتوانند از تلفنهای همراه خود استفاده بکنند .

۴-    قرارداد پشتیبانی از سایت منعقد گردیده و حق شارژ مربوط به امورات آن پرداخت گردد که سایت کاملاً فعال باشد تا بتوان بصورت کامل ورودی و خروجی مطلوب از آن گرفته شود .

۵-    بعضی شرکتها قبل از قانونی و رسمی شدن انجمن مبالغی را پرداخت کردند و بعضی همکاران پرداخت ننموده اند ، مقرر گردید شرکتهائیکه این وجوه را پرداخت نکردند بمیزان هفتصد و پنجاه هزار تومان همه شرکتها که قبلاً پرداخت نموده اند  پرداخت کنند ، شرکتهائیکه پرداخت نکرده اند جزء بدهی آنها منظور و با مدیریت خزانه دار محترم این وجوه دریافت گردد.

۶-    رئیس دفتر برای انجمن استخدام گردد ، هر کدام از اعضاء محترم که نیروئی برای اینکار آشنا سراغ دارند به مسئولین انجمن معرفی نمایند .

۷-    مطالب مطروحه در جلسه ۱۳۹۱/۰۴/۲۴ در شرکت نفت پاسارگاد از همه نظر عالی بوده ، پیرو آن  مسئولین انجمن موظف گردیده اند محکم و سفت و سخت امورات مربوط به سهمیه بندی قیر بر اساس پروانه های شرکتها و عرضه همه روزه قیر در بورس و خرید قیر اعتباری از طریق ال سی داخلی اقدامات اصولی بهتری را انجام بدهند .

۸-    در خصوص مباحث مربوط به قیر مقرر گردید شرکتها در حد توان تلاش کنند که قیر مصرفی خود را از طریق بورس و بنام شرکت خودشان خریداری نموده و تلاش کنند در هیچ شرایطی از واسطه ها و دلالان ، قیر را خریداری ننمایند ، اگر اجبار به خرید قیر از طریق واسطه ها را داشتند از مجموع قیمت پایه بورس + کرایه حمل معمول ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان + تنی ۵ هزار تومان حق العمل کاری پیمانکار بصورت نقدی و بصورت اعتباری هر ماه حداکثر ۵ درصد اضافه تر در هیچ شرایطی در مجموع این آیتمها گرانتر نخرند .

۹-    مقرر گردید برای دعوت از کلیه مدیران شرکتها در ماه مبارک رمضان ، بصورت عمومی یک جلسه برگزار گردد که افطاری در دفتر صرف شود ، زمان برگزاری جلسه در این مقطع از ساعت ۱۹:۳۰ لغایت ۲۳ می باشد .

۱۰-    جلسات هیئت مدیره در ماه مبارک رمضان طبق معمول روزهای دوشنبه برقرار باشد که ساعت ۱۹ تا ۲۲ بوده و افطار نیز در انجمن صرف خواهد شد .

۱۱-    قبل از ماه مبارک رمضان یک جلسه مجمع عمومی در روز چهارشنبه مورخه ۱۳۹۱/۰۴/۲۸ در محل دفتر انجمن با دعوت از تمامی اعضاء برگزار گردد .

۱۲-    در خصوص مباحث مربوطه به دفتر بورس آسفالت بصورت مفصل و فراوان مذاکره بعمل آمد و در نهایت مقرر گردید با نصب بنر دفتر بورس آسفالت با مدیریت و مسئولیت مسئول انجمن و آقای حاج محمد سعیدی و آقای ایرج سعیدی از صبح ۱۳۹۱/۰۴/۲۷ برقرار گردیده و آسفالت به نوبت بین کارخانجات موافق طرح دفتر بورس آسفالت تقسیم گردد .
این برگه را به اشتراک بگذارید:
share share share share
Print برگه قابل چاپ